О КОМПАНИИ БУХГАЛТЕРИЯ СТРАХОВАНИЕ юридичні послуги, реєстрація, реорганізація, ліквідація, злиття, приєднання, поглинання, поділ, рішення, засновник, учасник, юридична особа, статут, філія, представництво, дочірнє підприємство, посадова інструкція, ліцензія, судове рішення, спд, зовнішня реклама, працевлаштування іноземців, судовий захист, претензія, позовна заява, представництво інтересів, судовий захист, господарський суд, оскарження, стягнення дебіторської заборгованості, дебіторська заборгованість, арешт майна, зовнішня реклама, патент, інтелектуальна власність, виконання рішень, виконавче провадження, інвестування, торгова марка, договір, абонентське обслуговування, борг, моральний шкода, спір, тов, зат, ват, пп, підприємство, товариство
УСЛУГИ СТАТЬИ КОНТАКТЫОсобенности сделок с недвижимостью:
На рынке недвижимости Украины неспокойно, и такое положение не дает нормально спать его участникам. Свою лепту в нарушение спокойного сна участников сделок с недвижимостью, естественно, внесли новые Гражданский и Хозяйственный кодексы (ГК и ХК соответственно)...
Законное вымогательство:
Красивое слово "гринмейл" пока что практически не употребляется в украинских предпринимательских кругах. Практика "финансового", "корпоративного шантажа" или "экономического террора" не чужда отечественному бизнесу...
Ринок цінних паперів і інвестиції:
Розвиток світових фінансових ринків веде до значної концентрації капіталів навколо світових фінансових центрів. Ця тенденція розширює можливості використання тимчасово вільних коштів...Статьи и публикации » Джерела фінансування бізнесу та фінансові інструментиІнструменти короткострокового фінансування

Кожен підприємець, не залежно від розмірів його бізнесу та тривалості існування підприємства, хоч раз у житті стикався з проблемою недостатності обігових коштів. Такий стан речей досить часто уповільнює та стримує розвиток бізнесу. Виникнення проблеми дефіциту обігових коштів завжди потребує негайного її вирішення. Ось тут і починають виникати питання.

Найбільш поширений шлях вирішення проблеми дефіциту обігових коштів, якому віддають перевагу більшість українських підприємців – звернення за банківським кредитом. Так, це можливий, але не завжди єдиний та правильний шлях розв'язання проблеми. Досить часто для вирішення питання досить провести незначні зміни в організації фінансового менеджменту на підприємстві. Так, додаткові резерви обігових коштів можна залучити шляхом оптимізації управління дебіторською та кредиторською заборгованістю підприємства, внесенням коректив у механізми ціноутворення, та ін. Для виявлення таких фінансових резервів на підприємстві раціональним є залучення професійних фінансових консультантів – спеціалістів, які зможуть не заангажованим поглядом оцінити стан фінансів на підприємстві та надати дієві рекомендації по їх оптимізації. В значній кількості випадків такі дії зможуть вирішити проблему дефіциту обігових коштів навіть без звернення до банку за кредитом, та допоможуть Вашому підприємству зекономити значну частину своїх фінансових ресурсів.

Фінансова діагностика підприємства може також підтвердити необхідність залучення короткострокових фінансових інструментів для розвитку Вашого бізнесу. В цьому випадку перед Вами постає досить непростий вибір – як серед багатьох фінансових інструментів вибрати найбільш оптимальний для Вас варіант. В цьому розділі ми пропонуємо Вам короткий огляд інструментів короткострокового фінансування, що пропонуються учасниками українського фінансового ринку, та інформацію про їх оптимальне застосування для Вашого бізнесу.

Інструменти довгострокового фінансування

На сьогоднішній день перед більшістю вітчизняних підприємств постає питання розширення своїх виробничих потужностей. Вирішення питання придбання нових основних засобів або модернізації вже існуючих на підприємстві виробничих ліній нерозривно пов'язане з залученням довгострокового фінансування.

Сьогодні фінансовий ринок України пропонує цілу низку можливих варіантів вирішення зазначеного питання. Надзвичайно важливим є вибір варіанта, який є найбільш ефективним саме для Вашої компанії. Вибір найбільш доцільного в кожній конкретній ситуації альтернативного варіанта залежить від цілої низки факторів. Серед таких факторів перш за все виділяються: вартість залучення фінансових ресурсів, термін вирішення питання по залученню фінансових ресурсів, строк на який існує можливість залучити грошові кошти, створення компанією іміджу публічної організації на фінансовому ринку, оптимізація фінансових потоків компанії та ін.

Ознайомившись з матеріалами цього розділу, Ви зможете визначити напрямок, в якому найбільш доцільно рухатись Вашій компанії при вирішенні питання залучення довгострокового фінансування, а кваліфіковані спеціалісти компанії "ПРО-Консалтинг" нададуть професійну допомогу в найбільш швидкому та ефективному досягненні Вашою компанією своєї мети.

Словник

Кредитування за програмою ЄБРР для малих та середніх підприємств

Довгострокове кредитування українських підприємств за програмами Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) для малих та середніх підприємств (МСП) має досить тривалу та позитивну історію на українському фінансовому ринку.

Кредити від нерезидентів

Кредити, позики в іноземній валюті, у тому числі поворотну фінансову допомогу в іноземній валюті, від нерезидентів можуть одержувати резиденти України для використання їх за цільовим призначенням, визначеним договором.

Проектне фінансування із залученням ЕКА

Проектне фінансування передбачає фінансування довгострокових інвестиційних проектів.

Кредитування по лініях МБРР

Українські банки, що мають відповідні угоди з МБРР, готові надати українським підприємствам кредит в розмірі від 15 тис. доларів США до 2,25 млн. доларів США в рамках кредитних ліній Світового банку реконструкції і розвитку (МБРР) на розвиток мікро, малого і середнього бізнесу в рамках Державної Програми структурної перебудови вугільної галузі.

Овердрафт

Овердрафт – інструмент короткострокового фінансування, який порівняно недавно здобув значну популярність серед українських підприємств. Ще досить короткий період пройшов з того часу, коли вітчизняні банки почали надавати цю фінансову послугу на умовах, що є загальноприйнятими у фінансовому світі.

Короткостроковий кредит

Короткостроковий кредит надається підприємствам для покриття витрат по формуванню оборотних коштів на строк до одного року.

Кредитні лінії

Кредитна лінія – це згода банку надати кредит протягом певного періоду часу в розмірах, які не перевищують заздалегідь обумовленої суми.

Гарантії

Банківська гарантія (порука) надається всім юридичним і фізичним особам, що здійснюють підприємницьку діяльність, зареєстровані як приватні підприємці і мають реальну можливість виконання зобов'язань за договором гарантії.

Документарні акредитиви

Документарний акредитив — це зобов'язання банку, що відкрив акредитив за розпорядженням покупця (апліканта, імпортера), виплатити на користь продавця (бенефіціара, експортера) визначену суму в обговореній валюті після надання продавцем у зазначений термін документів, передбачених в акредитиві, і таких, що підтверджують відвантаження товару (надання послуг).

Програми мікрокредитування для фінансування обігових коштів

Малі підприємства, що мають необхідність у позикових ресурсах, мають можливість отримати кредити по програмі мікрокредитування.

Операції з векселями

Операції з векселями допомагають у проведенні розрахунків з контрагентами підприємства без використання дорогих кредитних коштів, дозволяють оптимізувати виробничий і фінансові процеси та отримувати відстрочку податкових платежів.

Факторингові операції

До послуг кредитного характеру, що надаються банками підприємствам, належить факторинг – система фінансування, за умовами якої підприємство-постачальник товарів переуступає короткострокові вимоги за торговельними операціями комерційному банку.
Источник: "Pro-Consulting"


Корпоративные
правоотношения
Юридическое обслуживание
предприятия
Консультация
Судебное и исполнительное
производство
Регистрация предприятий
Подготовка документов
для самостоятельной
регистрации предприятия
Прекращение деятельности
предприятия
Другие услуги
Транспортное страхование
Страхование имущества
Медицинское страхование
Страхование ответствненности
Страхование грузов
Страхование сельхоз рисков
Базовый пакет
Пакет стандарт
Оптимал
Бизнес квартал
Элит квартал
От консультации относительно выбора банка до сопровождения Ваших интересов вплоть до получения результата!КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

г. Киев, ул. Рогнединская 4,
офис 22, 3 этаж,
тел. 223 46 91; 223 46 92
E-mail: office@ur.com.ua


гадания и мистика
Бизнес
от А до Я
    Бюро переводов
Недвижимость
г. Киева
Банк
Украины
Мобильная
связь
Еженедельная
газета


Установка кондиционеров Rambler's Top100 Каталог юридических фирм, юридические услуги, семинары, форумы, вакансии для юристов

META-Ukraine